Lugupeetud hambaarst, suuhügienist, assistent

Lugupeetud hambaarst, suuhügienist või assistent

Suukool on üleriigiline projekt, mis tegeleb laste ja noorte hambahaiguste ennetusega. Projekti rahastab Eesti Haigekassa ja viib ellu Eesti Hambaarstide Liit. Suukoolil on ka Youtube’i kanal ja Facebook’i leht. Suukool on mõeldud kõigile, kes puutuvad kokku lastega: lapsevanematele, vanavanematele, õpetajatele, hambaarstidele jne. Meie eesmärk on, et Eestis kasvaksid tervete hammastega lapsed.

Suukooli materjalid on tasuta ja mõeldud kinkimiseks nii lastele loengutes kui ka hambaravikabinetis. Lisaks on materjalid abiks lapsevanemate nõustamisel. Materjalide tellimiseks täida allolev tellimise vorm. Suukooli hambakalendreid jagame hambaarstidele üle Eesti hambaravi materjalide edasimüüjate abil. Kalendreid saate tellida koos hambaravi materjalidega detsembris.

Kutsume üles kõiki hambaarste, suuhügieniste ja assistente, pidama suutervise loenguid nii lasteaias kui koolis. Loengu pidamise lihtsustamiseks pakume sulle:
  1. Lasteaia loengu läbiviimiseks vajalikud juhised ja väljaprinditavad materjalid (Suukooli loeng lasteaialastele, värvimislehed jms).
  2. Koolis loengu läbiviimiseks vajalikud juhised ja väljaprinditavad materjalid (Suukooli Powerpoint’i slaidid koos selgitava tekstiga, nuputamisülesanded, värvimislehed jms).
  3. Näidisvideod selle kohta, milline võiks välja näha suutervise loeng lasteaias, koolis.
  4. Telli tasuta loengus ja hambaravikliinikus jagamiseks Suukooli kingitusi, mis aitavad õpitut kinnistada (kleepsud, tunnistused, plakatid jne) ja patsiente nõustada. Selleks täida materjalide tellimise vorm:

Ühe suutervise loengu läbiviimise eest annab Eesti Hambaarstide Liit hambaarstile 15 täienduspunkti. Pädevuse saamiseks vajaminevast 150-st täienduspunktist on võimalik lastele loenguid andes koguda 50 punkti. Tunnistuse saamiseks:

1. Lase teha loengu ajal pilti nii, et sa ise ja lapsed oleksite koos pildi peal.
  2. Täida läbiviidud loengu registreerimisvorm ja lae sinna üles loengu ajal tehtud pilt: