Loengud lasteaedades

Suukool - metoodiline juhend lasteaiaõpetajale

Lasteaiaõpetaja roll on hindamatu, kuna koolieelses õppeasutuses saadud haridus paneb tugeva aluse sellele, et lapsest saaks kasvada terve ja õnnelik täiskasvanu.

Selleks, et suutervise teemasid oleks õppeprogrammi kerge lisada ja mänguliselt läbida, koostasime metoodilise juhendi „Hambatarkused” lasteaiaõpetajale, mille saad alla laadida siit. Juhendist leiad valiku ideid ja tegevusi, mida on lihtne kohandada vastavalt vajadusele. Juhendi on heaks kiitnud Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituut, Tervise Arengu Instituut ja Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogiakliiniku spetsialistid.

Suutervise loengu läbi viimiseks lasteaias pakume:

1.  juhiseid ja väljaprinditavaid materjale (Suukooli loenguslaidid lasteaialastele, värvimislehed jms).
  2. võimalust tellida tasuta Suukooli kingitusi lastele jagamiseks, mis aitavad õpitut kinnistada (kleepsud, tunnistused, plakatid jne). Selleks täida materjalide tellimise vorm:

Kui sa mingil põhjusel ei soovi ise tundi anda, võid kutsuda Suukooli lektori. Selleks täida avaldus siin ja sinuga võetakse ühendust:

SUUR TÄNU! SINU ABIGA JÕUAME ROHKEMATE LASTENI, ET NAD TEAKSID, KUIDAS HOIDA OMA HAMBAD TERVENA.