Materjalide tellimise vorm

Telli meie käest materjale siis, kui viid suutervise tunni ise läbi.

Kui kutsud tunni läbiviimiseks Suukooli lektori, siis ei ole materjalide tellimine vajalik.

Materjalide valik

Kalender 2024 eesti keeles

Hambakalender A5, 28 lk Suukooli hambapesukalender aitab kujundada head hambapesuharjumust. Laps saab terve aasta jooksul hambapesupäevikusse märkida, kui on hambad ära pesnud. Alustamiseks sobib ükskõik, milline kalendrikuu, sest laps sisestab ise kuu ja kuupäevad. Nuputamisülesanded tuletavad meelde hammaste tervena hoidmise reegleid.
Hambatrauma plakat A4

Suukooli hambatrauma plakat „Pane jäävhammas kohe oma kohale tagasi!” annab selged juhised, kuidas käituda hambatrauma korral. Plakat on lasteaia, kooli, trennisaali, laagri, ujula seinale nähtavasse kohta panemiseks.
Плакат о травме зуба, формат A4

Плакат "Вставь зуб на место!" от Suukool дает четкие инструкции о том, как действовать в случае травмы зуба. Плакат можно разместить на стене детского сада, школы, спортивного зала, лагеря и бассейна.
Плакат с правилами здоровых зубов Suukool, формат A4

Suukooli reeglitega plakat A4

Буклет

Буклет "Чтобы зубы ребенка были здоровыми"

Буклет "Чтобы зубы ребенка были здоровыми" содержит советы родителям по гигиене полости рта. В нем содержатся ответы на наиболее часто задаваемые вопросы о здоровье зубов вашего ребенка. В буклете также выделены наиболее важные моменты, на которые родители должны обратить внимание на разных возрастных уровнях (младенец, ребенок ясельного возраста, дошкольник и ребенок школьного возраста). Максимальный разовый заказ составляет 100 штук.
Voldik „Sinu lapse hammaste rõõmuks”

Voldik „Sinu lapse hammaste rõõmuks” lihtsustab lapsevanemate suutervise alast nõustamist. Selles on vastused kõige sagedasematele lapse hammaste tervisega seotud küsimustele. Lisaks toob voldik välja erinevate vanuseastmete (imik, väikelaps, koolieelik ja koolilaps) juures tähtsaimad kohad, millele peab lapsevanem tähelepanu pöörama. Maksimaalne ühekordne tellimus on 100 tk.
Järjehoidja Suukooli reeglitega

Õpetlikku tervete hammaste viie reegliga järjehoidjat soovitame kasutada alati esmakordsete lapspatsientide ja perede nõustamisel. Suukooli viis reeglit annavad selged raamid, mille järgi tegutseda. Järjehoidjat on mugav kasutada nii reeglite õpetamiseks, samal ajal dieeti ja harjumusi analüüsides, kui ka selleks, et anda vanemale ja lapsele kaasa meelespea ja n–ö kodutöö materjal. Maksimaalne ühekordne tellimus on 100 tk.
Диплом-дневник чистки зубов

В набор входит дневник чистки зубов и диплом, а также наклейки с правилами. Обязательно закажите их, если собираетесь читать лекцию детям в детском саду или школе. Максимальный разовый заказ составляет 100 штук (комплектов).

Materjalide kasutamise eesmärk

Saaja