Loengud koolides

Suukool - loeng koolis

Hammaste eest hoolitsemine on iga inimese igapäevane tegevus. Seda õpetatakse lastele kodus, lasteaias ja koolis. Meie usume, et kõik õpetajad saavad projekti materjalide abil edukalt pidada suutervise teemalise loengu. Loengu pidamise lihtsustamiseks pakume sulle:

1. Lühikokkuvõte teemadest, millest võiksid lastele rääkida, ja loengu pidamise juhend: algkoolispõhikoolis.
  2. Slaidid (PowerPointi ettekanne) koos sinna juurde kuuluva slaide seletava tekstiga: algkoolis, põhikoolis.
  3. Näidisvideod selle kohta, milline võiks välja näha suutervise loeng koolis.
  4. Et saaksime sind toetada projekti poolt lastele jagatavate materjalidega (kleepsud, tunnistused, plakatid jne), siis täida materjalide tellimise vorm:

Kui materjal tundub keeruline või sa mingil muul põhjusel ei soovi ise loengut teha, siis suuna oma kooli tervishoiutöötaja meie lehele. Kui sinu koolis ei ole sellist inimest ja sa ei tunne ennast pädevana ise loengut pidama, siis kutsu Suukooli lektor. Selleks täida avaldus siin.

Suur tänu! Sinu abiga jõuame rohkemate lasteni, et nad teaksid, kuidas hoida oma hambad tervena.