Täida vajalikud kohad ja telli tasuta materjale lastele ja täiskasvanutele hambaravikliinikus ja loengutes jagamiseks.

Materjalide valik

2022 Hambakalender EST

2022 hambakalender

Hambatrauma plakat A4

Suukooli hambatrauma plakat „Päästa oma hammas” annab selged juhised, kuidas käituda hambatrauma korral. Plakat on lasteaia, kooli, trennisaali, laagri, ujula seinale nähtavasse kohta panemiseks.

Kleepsud Suukooli reeglitega

Ühe kleepsu mõõt on 60 x 60mm, maksimaalne ühekordne tellimus on 50 tk.

Patsientide tagasikutsumiskaart

Kaardi mõõdud on 75 x 100 mm, 20 kaarti plokis, maksimaalne ühekordne tellimus on 20 plokki ehk 400 kaarti.

Suukooli reeglitega plakat A4

Tunnistus-hambapesupäevik

Komplekt, kus on tunnistus-hambapesupäevik ja reeglitega kleepsud. Kindlasti tellige neid, kui lähete lastele lasteaeda või kooli loengut andma. Maksimaalne ühekordne tellimus on 100 tk.

Voldik „Sinu lapse hammaste rõõmuks”

Voldik „Sinu lapse hammaste rõõmuks” lihtsustab lapsevanemate suutervise alast nõustamist. Selles on vastused kõige sagedasematele lapse hammaste tervisega seotud küsimustele. Lisaks toob voldik välja erinevate vanuseastmete (imik, väikelaps, koolieelik ja koolilaps) juures tähtsaimad kohad, millele peab lapsevanem tähelepanu pöörama. Maksimaalne ühekordne tellimus on 100 tk.

Диплом-дневник чистки зубов

В набор входит дневник чистки зубов и диплом, а также наклейки с правилами. Обязательно закажите их, если собираетесь читать лекцию детям в детском саду или школе. Максимальный разовый заказ составляет 100 штук (комплектов).

Плакат о травме зуба, формат A4

Плакат "Сохрани свой зуб" от Suukool дает четкие инструкции о том, как действовать в случае травмы зуба. Плакат можно разместить на стене детского сада, школы, спортивного зала, лагеря и бассейна.

Плакат с правилами здоровых зубов Suukool, формат A4

Saaja

Kohaletoimetamine

Arvesta, et paki saad kätte paari nädala jooksul.