Täida vajalikud kohad ja telli tasuta materjale lastele ja täiskasvanutele hambaravikliinikus ja loengutes jagamiseks.

Materjalide valik

2022 Hambakalender EST

2022 hambakalender

Hambatrauma plakat A4

Suukooli hambatrauma plakat „Päästa oma hammas” annab selged juhised, kuidas käituda hambatrauma korral. Plakat on lasteaia, kooli, trennisaali, laagri, ujula seinale nähtavasse kohta panemiseks.

Kleepsud Suukooli reeglitega

Ühe kleepsu mõõt on 60 x 60mm, maksimaalne ühekordne tellimus on 50 tk.

Patsientide tagasikutsumiskaart

Kaardi mõõdud on 75 x 100 mm, 20 kaarti plokis, maksimaalne ühekordne tellimus on 20 plokki ehk 400 kaarti.

Suukooli reeglitega plakat A4

Tunnistus-hambapesupäevik

Komplekt, kus on tunnistus-hambapesupäevik ja reeglitega kleepsud. Kindlasti tellige neid, kui lähete lastele lasteaeda või kooli loengut andma. Maksimaalne ühekordne tellimus on 100 tk.

Voldik „Sinu lapse hammaste rõõmuks”

Voldik „Sinu lapse hammaste rõõmuks” lihtsustab lapsevanemate suutervise alast nõustamist. Selles on vastused kõige sagedasematele lapse hammaste tervisega seotud küsimustele. Lisaks toob voldik välja erinevate vanuseastmete (imik, väikelaps, koolieelik ja koolilaps) juures tähtsaimad kohad, millele peab lapsevanem tähelepanu pöörama. Maksimaalne ühekordne tellimus on 100 tk.

Буклет "Чтобы зубы ребенка были здоровыми"

Буклет "Чтобы зубы ребенка были здоровыми" содержит советы родителям по гигиене полости рта. В нем содержатся ответы на наиболее часто задаваемые вопросы о здоровье зубов вашего ребенка. В буклете также выделены наиболее важные моменты, на которые родители должны обратить внимание на разных возрастных уровнях (младенец, ребенок ясельного возраста, дошкольник и ребенок школьного возраста). Максимальный разовый заказ составляет 100 штук.

Диплом-дневник чистки зубов

В набор входит дневник чистки зубов и диплом, а также наклейки с правилами. Обязательно закажите их, если собираетесь читать лекцию детям в детском саду или школе. Максимальный разовый заказ составляет 100 штук (комплектов).

Плакат с правилами здоровых зубов Suukool, формат A4

Saaja

Kohaletoimetamine

Arvesta, et paki saad kätte paari nädala jooksul.