Suukooli äpp

Laadi tasuta äpp alla App Store'ist või Google Play'st
Suukooli hambapesuäpp aitab kaasa hambapesuharjumuse kujundamisele. Teekonnal kohtub laps lõbusate Suukollidega, kes õpetavad, kuidas suutervise eest õigesti hoolt kanda. Kui laps avab hommikuse ja õhtuse hambapesu ajal äpi ja peseb hambaid õpetliku video või Suukooli hambapesulaulu saatel, vabastab ta hambad Suukollidest. Kui kõik kollid on oma kodus, saab laps hambaarsti käest Suukooli kingituse. Täpsema ülevaate äpist saad siit.

Mida peab hambaarst tegema, et saaks jagada kingitusi äpis Suukollid ära võitnud lapspatsientidele?

1. Telli tasuta Suukooli hambapastad ja äpi reklaamplakat materjalide edasimüüjatelt: Plandent OÜ, Prodent OÜ, Dentalmarket.ee OÜ või Magnum Dental OÜ. Reklaamplakati saad alati ka ise välja trükkida, laadides selle alla siit.
  2. Pane äpi reklaamplakat kliinikus nähtavale kohale. Lisa vastav info ka kliiniku kodulehele, Facebooki. Laadi alla bännerite komplekt siit.
  3. Kingi hambapasta vaid lapsele, kes on äpis kõik Suukollid oma koju saatnud.
  4. Selleks peab laps näitama oma Suukooli äpi kontol allolevat pilti.
Kingitus vaid lapsele, kes on äpis kõik Suukollid oma koju saatnud
5. Palun vajuta KINGITUS HAMBAARSTILT, sealt avaneb kingituse üleandmise info.
Anna lapsele kingitus ja vajuta ESITA ANDMED SUUKOOLILE.
6. Anna lapsele kingitus ja vajuta EDASTA ANDMED SUUKOOLILE.

Suur tänu Sulle, et aitad motiveerida lapsi oma hammaste eest hoolt kandma!